Top Button

Додаткові послуги

Додаткові послуги, які наведені на цій сторінці, надаються Візовим центром. Зазначена вартість додається до сервісного збору. Ці додаткові послуги можна замовити під час подачі Вашої заяви. Замовляються виключно за бажанням заявника.

Запропоновані послуги та вартість

Послуги Вартість
СМС інформування 30 грн.
Кур’єрска доставка 150 грн.
Фотокабіна (6 фотокарток) 50 грн.
Ксерокопії  2,50 грн.
Послуга заповнення візової анкети 75 грн.
Страхування та Грін-карта (Візові Центри м. Київ, Львів, Харків та Одеса) Згідно тарифу

Важлива інформація:

  • Використання цих послуг не пришвидшує обробку Вашої візової анкети та не гарантує отримання візи. Ваша заява на отримання Візи буде оброблена у звичайній формі Консульським відділом Посольства Хорватії у Києві. Ваша заява повинна відповідати вимогам імміграційних правил.
  • Всі перераховані вище послуги надаються лише за вашим бажанням.
  • Вартість всіх послуг включає ПДВ 20%.

Увага: Послугу кур'єрської доставки можливо замовити навіть після того, як візову заяву було подано до Візового Центру. Для цього заявник може зателефонувати в кол-центр: +380445949617 або +380503238568 (з 08:00 до 18:00, Пн-Пт) або відправити запит на електронну пошту info@bulgariavisa-ukraine.com із зазначенням наступних даних : ім'я, прізвище, Реєстраційний номер, адреса кур'єрської доставки та контактний номер телефону.

Після отримання запиту працівники Візового Центру зв'яжуться з Вами по електронній пошті або по телефону для підтвердження послуги доставки документів.