Top Button

Загальна інформація

Посольство/Генеральне Консульство Болгарії в Україні з радістю повідомляє Вам про відкриття Візового центру Болгарії у Києві, Львові, Одесі, Донецьку, Харкові, Луцьку, Івано-Франківську та Дніпропетровську. Цей сайт надає інформаційну підтримку в оформленні віз громадянам України, які бажають отримати візу до Болгарії з терміном перебування не більше ніж 90 днів.

Заявникам, що бажають отримати довгострокову візу більше ніж на 90 днів, потрібно звертатися безпосередньо до Посольства/Генерального Консульства Болгарії. На цьому сайті Ви зможете знайти інформацію стосовно процедури подачі документів та отримання паспортів, а також іншу корисну інформацію.

Заяви на отримання візи необхідно подавати до Візового центру Болгарії в Україні незалежно від місця прописки. Всі документи, що прийматимуться у Візовому Центрі будуть передані до Посольства/Генерального Консульства Болгарії в Україні для розгляду та прийняття рішення. Працівники Візового центру жодним чином не впливають на рішення Посольства/Генерального Консульства Болгарії в Україні.

Ми радимо усім заявникам, що бажають подавати документи на отримання візи, уважно прочитати цей сайт. Корисна інформація на цьому сайті допоможе Вам правильно підготувати документи та знизити ризик того, що Ваша візова заява буде неповною або буде оброблятися довше звичайного часу розгляду.

Посольство/ Генеральне Консульство Болгарії в Україні є компетентним для:

  • Громадян України.
  • Громадян інших країн, які легально проживають в країні на постійній основі.

Заявники можуть приходити до Візового Центру без попереднього запису. Неповнолітні заявники обов'язково повинні приходити на подачу документів у супроводі одного з батьків/опікуна.

Виключно заявник обирає категорію візи, яка відповідає меті поїздки до Болгарії. Працівники Візового Центру не можуть допомагати Вам у прийнятті цього рішення.

У разі виникнення питань щодо візової заяви Посольство/ Генеральне Консульство Болгарії може запросити заявника на співбесіду або попросити донести додаткові документи.

Заявники також мають право пожати документи безпосередньо до Посольства/Генерального Консульства Болгарії в Україні.