Top Button

Процес подачі документів

Перед тим як подавати документи, будь ласка, переконайтеся, що Ви правильно визначилися з метою Вашого візиту - пам'ятайте, що ми готові допомогти Вам на всіх етапах отримання візи, але ми не можемо радити, на яку категорію візи подавати документи.

У зв'язку з тим, що наша робота є виключно адміністративною, ми не можемо гарантувати, що Ви отримаєте візу, а також термін розгляду документів, оскільки це є прерогативою Посольства/Генерального Консульства Болгарії.

Щоб ознайомитися детальніше з переліком необхідних документів, сумою консульського збору і т.д. натисніть тут.

Подати документи до Візового Центру Болгарії Ви можете без попереднього запису в робочі години.

Візові Центри Посольства Болгарії працюють з понеділка по п'ятницю, крім вихідних та святкових днів.

Щоб дізнатись графік роботи Візових Центрів, будь ласка, натисніть тут. Щоб переглянути список святкових днів натисніть, будь ласка, тут.

Зверніть увагу, що усі заявники мають змогу скористуватися послугою кур’єрської доставки під час і кур’єр доставить паспорт заявнику після розгляду у звичний для нього час та місце. Вартість даної послуги становить 150 грн. з одного паспорту.

Будь ласка, переконайтеся, що Ви ознайомилися з правилами безпеки перед тим, як відвідати Візовий Центр. З'явіться до Візового Центру в робочий день без попереднього запису та подайте заповнену анкету та необхідні документи.

Щоб ознайомитися з правилами безпеки натисніть, будь ласка, тут.

Після подачі документів менеджер Візового Центру видасть Вам чек з необхідною сумою до оплати в гривнях (візовий збір + сервісний збір) і якщо заявник побажає замовити додаткові послуги (кур'єрська доставка, фото кабіна), суми також потрібно буде оплатити в гривнях в касі Візового Центру.

Назад Вперед