Top Button

Визначити категорію візи

Щоб подати документи на відкриття візи до Болгарії, заявник повинен самостійно вибрати категорію візи, яка буде відповідати меті поїздки до Болгарії. Ні Візовий Центр, ні кол-центр не має права радити у виборі категорії візи.

Після того, як категорія візи обрана, заявник повинен підготувати відповідний пакет документів. Зверніть, будь ласка, увагу, що всі документи подаються в ксерокопії. Тільки закордонний паспорт повинен бути поданий в оригіналі, анкета та фотокартка також.

Нижче наведено список усіх існуючих категорій віз. Для отримання більш детальної інформації щодо списку необхідних документів натисніть, будь ласка, на категорію візи:

  • Власники нерухомості: Цей тип візи відноситься до тих заявників, які мають власну нерухомість в Болгарії. Натисніть тут.
  • Приватний візит: Цей тип візи відноситься до тих заявників, які їдуть до Болгарії з метою відвідування друзів або не близьких родичів. Натисніть тут.
  • Бізнес візит: Цей тип візи відноситься до тих заявників, які їдуть до Болгарії з діловою комерційною метою. Натисніть тут.
  • Службова поїздка: Цей тип візи відноситься до тих заявників, які бажають відвідати Болгарію зі службовою метою. Ці заявники є членами офіційних делегацій, які на підставі офіційного запрошення, відправленого в Україну, беруть участь у зустрічах, консультаціях, переговорах або програмах обміну. Натисніть тут.
  • Транзит: Цей тип візи відноситься до тих заявників, які їдуть транзитом через Болгарію в кінцевий пункт призначення в іншій країні. Натисніть тут.
  • Візит до близьких родичів: Цей тип візи відноситься до тих заявників, які їдуть до Болгарії з метою відвідування близьких родичів: подружжя, діти (включаючи прийомних), батьки (включаючи опікунів), бабусі, дідусі та онуки, які є громадянами України, але легально проживають на території Болгарії чи ЄС, або ж є громадянами ЄС. Натисніть тут.
  • Культурна, наукова, спортивна діяльність або навчання: Цей тип візи відноситься до тих заявників, які їдуть до Болгарії з метою культурної, наукової, спортивної діяльності або навчання. Натисніть тут.
  • Неорганізований туризм:Цей тип візи відноситься до тих заявників, які планують відвідати Болгарію з метою індивідуального туризму. Дана категорія візи для тих заявників, які готують і подають документи на відкриття візи самостійно. Натисніть тут.
  • Організований туризм: тип візи відноситься до тих заявників, які планують відвідати Болгарію з метою організованого туризму. Дана категорія візи для тих заявників, які готують і подають документи через акредитоване туристичне агентство. Натисніть тут .
Вперед