Top Button

Правила безпеки

Згідно правил безпеки діють наступні обмеження:

 1. Забороняється використання мобільних телефонів, ноутбуків, портативних преєрів, електронних книжок, фото/відеоапаратури та інших автономних електронних пристроїв, а також електронних носіїв інформації. За наявності вказаних пристроїв при відвідуванні Візового Центру, вони мають бути вимкнені.
 2. Забороняється відвідування Візового Центру у разі наявності при собі наступних предметів (незалежно від можливої ​​наявності ліцензій або дозволів):
  • Будь-які види вогнепальної, травматичної чи пневматичної зброї;
  •  Електрошокери, газові балончики та інші засоби самозахисту;
  •  Холодна зброя, колючо-ріжучі предмети, у тому числі побутового призначення;
  •  Вибухові, вибухонебезпечні і легкозаймисті речовини, піротехніка;
  •  Отруйні та токсичні речовини;
  •  Запаковані конверти, посилки, інші пакунки, що виключають можливість візуального встановлення змісту;
  •  Великогабаритні валізи, сумки, огляд яких може бути ускладнений через значний об’єм;
  •  Алкоголь і продукти харчування.

  Зазначений перелік не є вичерпним. На розсуд співробітників Служби Безпеки відвідування Візового Центру за наявності інших предметів також може бути обмежено.

Дозволені предмети:

Папки, що містять Ваш паспорт та інші документи, що відносяться до процесу оформлення Візи, дозволяється проносити до Візового Центру тільки після відповідної перевірки Служби Безпеки.

Відвідування Візового Центру з перерахованими вище предметами заборонено, камера схову особистих речей відвідувачів у Візовому Центрі не передбачена, у зв'язку з чим Візовий Центр не може забезпечити зберігання, а так само нести відповідальність за збереження особистих речей відвідувачів. На підставі викладеного, просимо Вас самостійно і завчасно подбати про місце зберігання речей і предметів, за наявності яких забороняється відвідування Візового Центру.

Також звертаємо Вашу увагу на те, що у Візовий Центр не допускаються супроводжуючі - друзі, родичі, коллеги, тощо, за винятком випадків, коли присутність супроводжуючого необхідна (супровід літніх людей, інвалідів, дітей).