Top Button

Короткострокові візи

Якщо Ви маєте намір перебувати в Болгарії протягом короткого періоду часу, Вам необхідно отримати візу, якщо Ви є громадянином країни, що потребує візу до Болгарії. Громадянам України необхідна віза до Болгарії.

Віза дає іноземцю можливість перебувати в Болгарії протягом обмеженого періоду часу (до 90 днів протягом 6 місяців). Якщо Ви маєте намір перебувати в Болгарії протягом довшого періоду часу (більше ніж 90 днів), Вам необхідно подавати заяву на відкриття довгострокової візи безпосередньо до Посольства/Генерального Консульства Болгарії.

Наявність візи не передбачає автоматичного права в'їзду на територію Болгарії. Власнику візи необхідно надати докази того, що він/вона відповідає усім вимогам для перетину кордону, а саме: має дійсний проїзний документ, має дійсну візу, має підтвердження мети своєї подорожі та наявності засобів для її здійснення.

Нижче наведено список усіх існуючих категорій віз. Для отримання більш детальної інформації щодо списку необхідних документів натисніть, будь ласка, на категорію візи:

  • Власники нерухомості: Цей тип візи відноситься до тих заявників, які мають власну нерухомість в Болгарії. Натисніть тут.
  • Приватний візит: Цей тип візи відноситься до тих заявників, які їдуть до Болгарії з метою відвідування друзів або не близьких родичів. Натисніть тут.
  • Бізнес візит: Цей тип візи відноситься до тих заявників, які їдуть до Болгарії з діловою комерційною метою. Натисніть тут.
  • Службова поїздка: Цей тип візи відноситься до тих заявників, які бажають відвідати Болгарію зі службовою метою. Ці заявники є членами офіційних делегацій, які на підставі офіційного запрошення, відправленого в Україну, беруть участь у зустрічах, консультаціях, переговорах або програмах обміну. Натисніть тут.
  • Транзит: Цей тип візи відноситься до тих заявників, які їдуть транзитом через Болгарію в кінцевий пункт призначення в іншій країні. Натисніть тут.
  • Візит до близьких родичів: Цей тип візи відноситься до тих заявників, які їдуть до Болгарії з метою відвідування близьких родичів: подружжя, діти (включаючи прийомних), батьки (включаючи опікунів), бабусі, дідусі та онуки, які є громадянами України, але легально проживають на території Болгарії чи ЄС, або ж є громадянами ЄС. Натисніть тут.
  • Культурна, наукова, спортивна діяльність або навчання: Цей тип візи відноситься до тих заявників, які їдуть до Болгарії з метою культурної, наукової, спортивної діяльності або навчання. Натисніть тут.
  • Неорганізований туризм: Цей тип візи відноситься до тих заявників, які планують відвідати Болгарію з метою індивідуального туризму. Дана категорія візи для тих заявників, які готують і подають документи на відкриття візи самостійно. Натисніть тут.
  • Організований туризм: тип візи відноситься до тих заявників, які планують відвідати Болгарію з метою організованого туризму. Дана категорія візи для тих заявників, які готують і подають документи через акредитоване туристичне агентство . Натисніть тут.

Нижче наведений перелік країн, громадяни яких не потребують візу до Болгарії.

Зверніть, будь ласка, увагу, що громадяни цих країн мають право перебувати на території Болгарії до 90 днів протягом 6 місяців.

 Австралія  Австрія  Андорра  Антигуа і Барбуда 
Аргентина   Барбадос  Багами  Бельгія 
Бразилія  Бруней  Ватикан  Великобританія 
Угорщина  Венесуела  Гватемала  Німеччина 
Гондурас  Греція  Данія  Естонія 
Ізраїль   Ірландія  Ісландія  Іспанія
Італія  Канада  Кіпр КНР, Макао 
КНР, Гонконг  Корея  Коста-Ріка  Латвія 
Литва Ліхтенштейн  Люксембург  Маврикій
Македонія (власники біометричних паспортів) Малайзія  Мальта  Мексика 
Монако  Нідерланди  Нікарагуа  Нова Зеландія 
Норвегія  Панама   Парагвай  Польща
Португалія  Пуерто-Ріко  Румунія  Сальвадор
Сан-Марино   США  Сент Кітс і Невіс  Сейшельські острови 
Сінгапур  Словаччина  Словенія  Сербія (власники біометричних паспортів)
Уругвай Фінляндія  Франція  Хорватія 
Чорногорія  Чеська Республіка  Чилі  Швейцарія 
Швеція  Японія